.

.

ѕидот cooing 2017 сега дома декорација платно сликарство вежба јога слика за печатење фитнес фотографија акција дизајн уметност

ѕидот cooing 2017 сега дома декорација платно сликарство вежба јога слика за печатење фитнес фотографија акција дизајн уметност

DEN 144.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
БЕЗ рамка, DIY рамка
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Стил:
Realist
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Бренд Име:
ѕидот cooing
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
307
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Стилот на дефект :
Модерната едноставност
Моделот тема :
Спортски јога
материјалните карактеристики:
Водоотпорен, еколошки, лесно да се грижи
Изработка:
HD инкџет печатење
Употреба сценарија:
Семејството Гимназија Јога Гимназија
За рамка :
DIY комбинација рамка (изборен купувањето)
Пакет:
Валани во цевка
Границата тип:
Постојат дополнителни 4cm огледало граница околу секој панел

Слични предлози