.

.

Calligraphy слика 3 панел декоративни сликарство вештачка рака насликани акрилик маслото сина цртање апстрактната уметност линија

Calligraphy слика 3 панел декоративни сликарство вештачка рака насликани акрилик маслото сина цртање апстрактната уметност линија

DEN 1063.00
DEN 1296.00
-18 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
40cmx40cm x3pcs, 50cmx50cm x3pcs, 60cmx60cm x3pcs, 70cmx70cmx3pcs
боја:
Без рамка
Тип:
Масла
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
044
Стил:
Апстракт
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ѕидот cooing
Предмети:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Рака-насликани масла
Стилот на дефект :
МОДЕРНАТА ЕДНОСТАВНОСТ
Моделот тема :
Сина боја точка линија површина
Изработка:
Чиста рака сликарство
Се препорачува употреба сценарија:
семејството го одликува декорација хотел ресторан
Пакет:
Валани во Цевка

Слични предлози