.

.

HD Печатени полна месечина месечината морето и океанот Сликарство Платно Печатење на декор печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот/ny-1730

HD Печатени полна месечина месечината морето и океанот Сликарство Платно Печатење на декор печатење на постер фотографија платно

DEN 335.00
DEN 446.88
-25 %

Износ
Во продавницата.


Се надеваме дека ќе се воспостави искрен однос со нашите клиенти.Вашиот бизнис успех е нашата цел.
Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!!
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка .
Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!
Не Врамени значи платно само. Не остави никакви повратни информации за Aliexpress, вие ќе бидете задоволни со мојот одговор и на нашите корисници на услуги.
Се Прилагодите Слика :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе се направи нова слика за вас и да ја испратите на вашата врата. Ние сме за цел да обезбеди рака-насликани масла со висок квалитет и конкурентна цена. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики. Ви благодариме.
Слики за слободни :
Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка.
Изберете повеќе дизајни pls кликнете тука :
Искрена соработка, Поддршка за вашиот успех!
1.
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис .
Големина : големина 1 : 20x35cmx2pcs, 20x45cmx2pcs, 20x55cmx1pc (8x14x2, 8x18x2, 8x22inch) size 2 : 30x50cmx2pcs, 30x70cmx2pcs, 30x80cmx1pc (12x20x2, 12x28x2, 12x32inch) големина : 10x15cmx2pcs,10x20cmx2pcs,10x25cmx1pc (4x6x2, 4x8x2, 4x10inch)
Време На Испорака :
1. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања во рок од 24 до 36 часа за да се гарантира. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS, додадете малку повеќе превозот цена. Ве молиме ни e-mail веднаш пред да се врати ставки (во иста состојба како што беше испратам до тебе).
Политика На Враќање
1) Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек.Количина
2.
4) Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата
За нас : Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме промет на големо со нафта сликарство снабдувачот во Кина! Ние нудиме комерцијални масла, квалитетни масла и музеј квалитет оригинални масла да се сретне со барањата на различни масла пазарот. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3.

За производот

Големина (Инчен):
големина 1, големина 2, size
боја:
не врамени, со врамени
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Предмети:
Seascape
Бренд Име:
Artsailing
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
ny-1730
Медиум:
Платно Печатење
Рамка на режимот:
Врамени на врати

Слични предлози