.

.

Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно Страна се насликани Francoise Nielly 41

Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно Страна се насликани Francoise Nielly 41

DEN 2981.00
DEN 3312.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Производ Детали : Производ : Лице Уметност, Поп Уметност на платно hight Квалитет, Големина : 20 инчи x20 инчен $69 24 инчен x24 инчен $89 28 инчи x28 инчен $99 30 инчен x30 инчен $109 Подолу големина не може да се испраќаат од страна на Кина Пост.Така цената не вклучува shippment такса.Ве молиме изберете друга логистичка 32 инчен x32 инчен $129 36 инчи x36 инчен $169 40 инчи x40 инчен $189 48 инчи x48 инчен $209 (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка за Олово Време : Зависи од квантитетот. Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :

За производот

Големина (Инчен):
20 инчи x20 инчен, 24 инчен x24 инчен, 28 инчи x28 инчен, 30 инчен x30 инчен, 32 инчен x32 инчен, 40 инчи x40 инчен, 48 инчи x48 инчен
Предмети:
Портрет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
90x90
Тип:
Handpainted

Слични предлози