.

.

Handpainted Човекот Омилен Отворено Спорт Голф Маслото На Платно Најдобри Ѕид Уметност Апстракт Со Професионален Сликар

Handpainted Човекот Омилен Отворено Спорт Голф Маслото На Платно Најдобри Ѕид Уметност Апстракт Со Професионален Сликар

DEN 710.00
DEN 1392.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис
.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише. Слика Големина/Цена : (1inch=2.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или к mize било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име На Производ : 100% Handpainted Човекот Омилен Отворено Спорт Голф Маслото На Платно Најдобри Ѕид Уметност Апстракт Со Професионален Сликар
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.

За производот

Големина (Инчен):
20x20, 24x24, 28x28, 30x30, 40x40
Материјал:
Платно
Бренд Име:
MYT
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0140
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Слични предлози