.

.

Рачно Насликани шарени на небото островот Пејзаж Модерна Апстракт Маслото Платно Ѕид Уметност Оркестарот Подарок Платно Сликарство

Рачно Насликани шарени на небото островот Пејзаж Модерна Апстракт Маслото Платно Ѕид Уметност Оркестарот Подарок Платно Сликарство

DEN 3840.00
DEN 4800.00
-20 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување на Нашите servises & Превозот :
1.Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот . Поради скапи превозот цена,пакет вклучуваат само Маслото.Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
.Се надевам дека ќе имате среќен шопинг време! Ако имате било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам.100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство.Брз Одговор& Превозот и мали цел исто така да се прифати. слика чекор
5.Ако сакате брза испорака од DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,итн ,pls контактирајте со нас или можете да изберете сами, ви благодариме !
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабриката ,тоа може да потрае 10-60days за различни земји.Како вие пакет твоите слики?
Нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак. Внатрешноста frameand превозот цена е околу $30-$100.Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси 20 години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас.Вашиот платно е рачно насликани тоа?
Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници. За класични слики, имаме голема количина на залиха.Маркетинг во Маслото Повеќе од 20 Години ,
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Каков вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво. Ако ви треба рамка, ве молиме контактирајте ме.
Ве молиме да бидете трпеливи за пристигнување ,ви Благодариме !
Напомена : Увозни давачки ,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ви благодариме ! НАПОМЕНА : БЕЗ РАМКА САМО ПЛАТНО
информација за производот : БЕЗ РАМКА
слика име : Рачно Насликани шарени на небото островот Пејзаж Модерна Апстракт Маслото Платно Ѕид Уметност Оркестарот Подарок Платно Сликарство
маслото детали Без рамка,само платно .
Ние брод на слика преку e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail .

За производот

Големина (Инчен):
30x60cmx4p, 35x70cmx4p, 40x80cmx4p
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
YuanDian Маслени
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Технички:
Paintbrush
Техника:
100% Handpainted
Големина:
под сликата
Трговија на големо:
Поддршка
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било големини на
ОЕМ:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина
боја:
сликата покажува
Клиентите сликарство:
Добредојде

Слични предлози