.

.

Модерна Уметност Апстракт Убава Апстракт Маслото Љубовник Прегратка Во Врнежлив Страна Се Насликани Љубовник Слики На Платно Дома Декор Слика

Модерна Уметност Апстракт Убава Апстракт Маслото Љубовник Прегратка Во Врнежлив Страна Се Насликани Љубовник Слики На Платно

DEN 710.00
DEN 1392.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат.Вашето задоволство е наша извршување.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Наплата 1. Плаќање 1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или к mize било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име На Производ : Модерна Уметност Апстракт Убава Апстракт Маслото Љубовник Прегратка Во Врнежлив Страна Се Насликани Љубовник Слики На Платно Дома Декор Слика
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис
. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.

За производот

Големина (Инчен):
30x75cm, 40x80cm, 50x100cm, 60x120cm, 70x140cm
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Број На Модел На:
0140
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
MYT
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Слични предлози