.

.

Капка-превозот Модерна Пејзаж Сликарство Слика Град Градење на Пејзаж Сликарство Платно Ѕид Уметност Маслото Без Рамка 3 Парчиња

Капка-превозот Модерна Пејзаж Сликарство Слика Град Градење на Пејзаж Сликарство Платно Ѕид Уметност Маслото Без Рамка 3 Парчиња

DEN 792.00
DEN 1440.00
-45 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
16inchx31inchx3pcs, 12inchx24inchx3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж

Слични предлози