.

.

Frameless Пејзаж Сезона DIY Слика Од Броеви Модерна Ѕид Уметност Handpainted Маслото Подарок За Дома Декор 40x50cm уметнички Дела

Frameless Пејзаж Сезона DIY Слика Од Броеви Модерна Ѕид Уметност Handpainted Маслото Подарок За Дома Декор 40x50cm уметнички

DEN 357.00
DEN 713.28
-50 %

Износ
Во продавницата.


ПОСТОЈАТ КАКО ПОДАРОК СЛУЧАЕН ДА ИСПРАТИ

За производот

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Бренд Име:
GATYZTORY
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
врамени:
Без рамка
Пакет:
валани на цевка
Техника:
обоен со себе
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
Сликарство:
класично сликарство
Материјал:
Лен
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
ѕид уметност слика:
handpainted маслени

Слични предлози