.

.

handpainted златна ѕид уметност, сликарство прекрасна цвет daisy маслото на стакло уште живот маслото на платно

handpainted златна ѕид уметност, сликарство прекрасна цвет daisy маслото на стакло уште живот маслото на платно

DEN 881.00
DEN 1728.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и изберете вашиот омилен превозот методи пред да плаќаат. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Опис На Производот
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да нарачате :
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Во моментов ние го прифаќаме услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay,
Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5
ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.5 см)
ако сакате друга големина ,plz контактирајте ме.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Наплата
1.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.
Нашите слики се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.

За производот

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24X32, 24x36
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
3
оригиналниот:
No
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Масло
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Форма:
Еден
Бренд Име:
MYT
боја:
Повеќе
Calligraphy и сликарство тип:
Платно
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted

Слични предлози