.

.

Нордиските постер на Ѕид Слики на платно Пејзаж Скандинавските Апстракт Море Камен Дневна Соба Уметност Декорација Платно Слика за Печатење

Нордиските постер на Ѕид Слики на платно Пејзаж Скандинавските Апстракт Море Камен Дневна Соба Уметност Декорација Платно Слика

DEN 144.00
DEN 187.20
-23 %

Износ
Во продавницата.


Рамка Без Рамка / печатите Само Платно Материјал Платно Сликарство (а Не на Страна на Нафта Сликарство) Пакет Платно во цевка Тип Без рамка за печатење платно сликарство 20cm X30cm X1 Pc 30cm X40cm X1 Pc 40cm X50cm X1 Pc 50cm X70cm X1 Pc 60cm X90cm X1 Pc 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Забелешка 1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка. 2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка ,само платно. 3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично фото рамка големина и може да се подготвени рамка лесно. 5.Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. Ако имате било каков проблем ,можете да ме контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Ви благодариме

За производот

Големина (Инчен):
20X30cmX1PC без рамка, 30X40cmX1PC без рамка, 40X50cmX1PC без рамка, 50X70cmX1PC без рамка, 60X90cmX1PC без рамка
Бренд Име:
BANMU
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
AWP0083
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
нормално мастило

Слични предлози