.

.

Без Рамка Бакнеж Бебе DIY Слика Од Броеви Колекции Акрилна Слика Слика Слика Модерна Ѕид Уметност Слика За Дома Декор 40x50cm

Без Рамка Бакнеж Бебе DIY Слика Од Броеви Колекции Акрилна Слика Слика Слика Модерна Ѕид Уметност Слика За Дома Декор 40x50cm

DEN 372.00
DEN 729.60
-49 %

Износ
Во продавницата.


ПОСТОЈАТ КАКО ПОДАРОК СЛУЧАЕН ДА ИСПРАТИ

За производот

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Лен
Стил:
Класични
Тип:
Масла
Бренд Име:
GATYZTORY
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
врамени:
Без рамка
Пакет:
валани на цевка
Техника:
обоен со себе
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
Сликарство:
класично сликарство
Материјал:
Лен
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
ѕид уметност слика:
handpainted маслени

Слични предлози