.

.

5pcs Елизабет Кула Саат Кула во Лондон Мост Landspcape Маслото Најдобар Подарок Housewarming за Дома Ѕид Уметност Оркестарот трговија на Големо

5pcs Елизабет Кула Саат Кула во Лондон Мост Landspcape Маслото Најдобар Подарок Housewarming за Дома Ѕид Уметност Оркестарот

DEN 829.00
DEN 1536.00
-46 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница, имајте пријатен шопинг време!
1. Големина : 30x80cmx5
2. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот слика се должи на различни бренд на набљудувачите,ве Молиме обратете се до бои се прикажани во слика
3. Добар избор за ѕид декорација, погоден за Дома и во Канцеларија, Бар, Хотел
4. Тоа е исто така прекрасен подарок идеја за пријатели и роднини.
5. Квалитет : со Висок Квалитет ААА+++
6. Слика Без Рамка", ние ќе се тркалаат во цевка
7. Од ѕидното сликарство платно (а Не на Страна на Нафта Сликарство)
8. Ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Продавачот Забелешка : 1. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. 2. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! 3. Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :

За производот

Големина (Инчен):
30x80cmx5
боја:
Без рамка
Бренд Име:
чиста уметност простор
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
дијамант
оригиналниот:
No

Слични предлози