.

.

Палета нож портрет Лице Маслото Карактер слика canva Страна се насликани Francoise Nielly ѕид Уметност слика 13-32

Палета нож портрет Лице Маслото Карактер слика canva Страна се насликани Francoise Nielly ѕид Уметност слика 13-32

DEN 2808.00
DEN 3120.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Производ Детали : Големина : 16 инчен x24 инчен $65 18 инчен x27 инчен $79 20 инчи x30 инчен $89 Подолу големина не може да се испраќаат од страна на Кина Пост.Така цената не вклучува shippment такса.Ве молиме изберете друга логистичка 24 инчен x36 инчен $109 36 инчи x48 инчен $179 40 инчи x60 инчен $209 (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела
Производот Се Покаже :

За производот

Големина (Инчен):
16 инчен x24 инчен 18 инчен x27 инчен, 20 инчи x30 инчен, 24 инчен x36 инчен, 36 инчи x48 инчен
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози