.

.

CLSTROSE Висок Квалитет 5 Парче Печати Христијанската Жртва на Платно Ѕид Уметност Декорација Дневна Соба Платно Сликарство Формулиран

CLSTROSE Висок Квалитет 5 Парче Печати Христијанската Жртва на Платно Ѕид Уметност Декорација Дневна Соба Платно Сликарство Формулиран

DEN 342.00
DEN 670.08
-49 %

Износ
Во продавницата.

Производи Опис & Show :
Сликарство
Големина 1 : 20x30cmx2+20x40cmx2+20x50cm(8x12inx2+8x16inx2+8x20in)
Големина на 2 : 30x40cmx2+30x60cmx2+30x80cm(12x16inx2+12x24inx2+12x32in)
Големина 3 : 10x15cmx2+10x20cmx2+10x25cm (4x6inchx2+4x8inchx2+4x10inch)
Ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Материјали/Medium :
Полиестер Платно
Ако сакате други материјали, како што се 100% памук платно или памук/полиестер помеша платно, pls контактирајте ме.
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
HD микро џет печатење;
Уреди за печатење : HPJet печатач со оригинални еко-растворувач мастило
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Намести : Формулиран, не се подготвени да се откажам, се тркалаат во заштитен tude.
Тип : Оваа ставка е печатење на платно, а не рачно насликана.
Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина, ве молиме оставете масажа за мене.
Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета, можете да примате
наплата во рок од 15 дена.


За производот

Големина (Инчен):
20x30 20x40 20x50cm, 30x40 30x60 30x80cm, 10x15 10x20 10x25
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Во комбинација
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
S-28
Бренд Име:
CLSTROSE
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings

Слични предлози