.

.

Маслото ѕид уметност злато цвеќиња група маслото висок квалитет дома декорација апстракт модерен стил слики dy-109D

Маслото ѕид уметност злато цвеќиња група маслото висок квалитет дома декорација апстракт модерен стил слики dy-109D

DEN 2122.00
DEN 3264.00
-35 %

Износ
Во продавницата.

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купување од нас, ви дава можност да купите масла во цената на големо.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да се прво пред да остави негативни повратни информации. П : Кога можам да добијам мојот производ? A : Обработка на Време : 5-8days Превозот време : Кина Пост Воздух : 12-30 дена(САД : 13-18days нормално). Протегала рамка : стандардна извоз Пакување со картон. Ние продаваме сите слики на потрошувачи директно, што значи дека ние не го купите слики од третиот извор и сите слики се рачно изработени од страна на нашите уметници, така што квалитетот е добар, а цените се конкурентни. П : Зошто се толку ниски цени? A : имаме многу талентирани и господар уметници,ние купување илјадници висок квалитет масла од нив директно. Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Pls забелешка : тоа е формулиран/unstretched,само боја на платно ако ви треба рамка pls контактирајте со нас
П : Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? A : Да. Можете да контактирате со името на изведувачот и слика, онлајн директно, сликата што сакате да се реплицира. Можете да го проверите вашиот пакет по ние брод од 2-3 дена.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Имаме неспоредлив способност за купување слики, на ниската цена и наместо зголемување на нашето профит ние пренесување на заштедите на нашите клиенти. П : Може да репродуцира слики од мојата слика? A : Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО., Ltd е производител и извозник на рака-насликани масла во Da Fen, Кина. П : Прилагодување & Репродукција О : Доколку сакате да нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; ќе се создаде посебен куписега оглас за вашата нарачка ,ние ќе ви одговори во рок од 12hours. П : Ако пакетот е штета на патот? A : на Вашиот слика ќе биде испратена во силна и безбедна цевка.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Големина (Инчен):
Големина 1, Големина 2
Тип:
Масла
Стил:
Традиционалната
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Бренд Име:
xin da fen
Предмети:
Цвет
Број На Модел На:
DY-109D
Поддршка База:
Платно
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
пеперутка орхидеи Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела Отпечатоци
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Материјал:
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
is_customized:
Yes

Слични предлози