.

.

Големо Платно маслото seascape чамци Regates Во Пристаништето на Trouville Раул Dufy Платно модерна уметност за дневна соба рачно изработени

Големо Платно маслото seascape чамци Regates Во Пристаништето на Trouville Раул Dufy Платно модерна уметност за дневна соба рачно

DEN 5100.00
DEN 6000.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име.
Повратни информации :
Ние го цениме за вашиот 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата квалитет и услуги .
Обработка време на својата цел :
Затоа што сите репродукции се во рака-насликани, генерално тоа ќе потрае околу 10-15 дена за да се заврши по плаќање. Ние ќе ги искористиме брзо и безбедно превозот, времето за испорака е во 5-10 дена.Ние сме специјализирани во creativing рака-насликани масла од 2008 година.Ние сме секогаш прави големи напори да ви дадат забава и неверојатна онлајн шопинг услуги. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да ја напуштат повратни информации.На reprodution слики на Van Gogh,Моне,Салвадор dali,Renior Da Vinci,Пикасо се многу жешко овде. Меѓународни стандардни големини : 20 "x 24" ( 50x60 cm ), 24" x 36" ( 60x90 cm), 30" x 40" ( 75x100 cm ), 36" x 48 "(90x120 cm ) , 40" x 60" ( 100x150 cm ), 48 "x 72" ( 120 x 180 cm ) , Сите кориснички големини се на располагање . Лесно Се Враќа Политика. Ако сликата е оштетена за време на превозот или погрешно, ве молиме направете ја фотографијата за нас, сите се потврдува,ние ќе ви испратиме нова слика или целосна наплата ќе се испраќа до купувачот како пари назад.
Лесно Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашата квалитет во рок од 10 дена по примените, можеме да го прифатиме враќање на целосна наплата ќе биде испратена назад по добивме врати сликарство.
Краишта на нашата Галерија :
. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Ви посакувам среќен шопинг тука.
100% Рака Насликани + 100% Задоволство + Висок Квалитет + Пари Quranteed
ЗА НАС :
Морски Градина Галерија, кој се наоѓа во Xiamen град, Кина. Нарачката е потврдено. Брод Од пакетот, ве информираме следење бр.Ние ќе ви испратиме завршен сликарство фото по е-пошта за потврда пред пратката. Вие само треба да направите е да ни испратите ваша слика или фотографија која сакате да ја насликал и нека се знае големината на кој сакав.Оставете ни го вашето точно превозот адреса и контакт телефонски број. Ние сметаме дека сите проблеми може да бидат решени. Контактирајте со нас за дополнителни трошоци ако сакате да се монтира или се водат. Кога имаш на слика,ако има било каков проблем,ги споделите со нас слободно,ние ќе ви одговори во 12 часот. Ние се собраа стотици одлични уметници,кој има повеќе од 10 години сликарство искуства, facous на апстрактни маслото,портрет слики,животински слики,Пејзаж слики,уште живот и цвет и сл.

За производот

Големина (Инчен):
25x50inch, 30x60inch
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Предмети:
Seascape
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zemalu
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Предмети:
Сценографијата
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Обликот:
правоаголник

Слични предлози