.

.

Нови 3 Панел Овошје Сок Во Купот на Платно Сликарство Големи HD Ѕид Слики за Дневна Соба или Кујна Декоративни,маслени

Нови 3 Панел Овошје Сок Во Купот на Платно Сликарство Големи HD Ѕид Слики за Дневна Соба или Кујна Декоративни,маслени

DEN 445.00
DEN 601.92
-26 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. EMS
Време на испорака
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
(Со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал
Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Големина
1#=Големина : 30x60cmx3(3pcs/set)
2#=Големина : 40x80cmx3(3pcs/set) 3#=Големина : 50x100cmx3(3pcs/set) 4#=Големина : 60x120cmx3(3pcs/set)
Превозот
Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
Врамени
Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Кина Пост Воздух Mail
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Враќање&Наплата
1.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . e Packet : 10 да 25days
3. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. SFExpress : 7 25days
4. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.

За производот

Големина (Инчен):
30x60cmx3, 40x80cmx3, 50x100cmx3, 60x120cmx3
Материјал:
Платно
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Realist
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
021602
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози