.

.

Уште Живот На Пурпурна Остави На Црна Спа Зен Камења 3 Парчиња Панел Слики Платно Печатење На Ѕид Уметност Слика За Дома Декор

Уште Живот На Пурпурна Остави На Црна Спа Зен Камења 3 Парчиња Панел Слики Платно Печатење На Ѕид Уметност Слика За Дома Декор

DEN 447.00
DEN 470.40
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . услуга : 1. Ви благодариме многу за да изберете нашата продавница. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање.5 cm
size1 : 8 Inchx8 Inch(20cmx20cm)
size2 : 12 Inchx12 Inch(30cmx30cm)
size3 : 16 Inchx16 Inch(40cmx40cm)
size4 : 20 Inchx20 Inch(50cmx50cm)
size5 : 24 Inchx24 Inch(60cmx60cm)
Превозот : 1).
без рамка : Платно Само
Ако ви треба рамка или други големина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно!
Големина : 1 Inch=2. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Ние ќе го реши проблемот.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката.

За производот

Големина (Инчен):
20x20cmx3, 30x30cmx3, 40x40cmx3, 50x50cmx3, 60x60cmx3
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
C5448
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Gohipang

Слични предлози