.

.

3 Парчиња Платно Уметност Мекларен Луксузен Автомобил Постер HD Печатени Ѕид Уметност Дома Декор Платно Сликарство Слика Отпечатоци Бесплатен Превозот NY-6596A

3 Парчиња Платно Уметност Мекларен Луксузен Автомобил Постер HD Печатени Ѕид Уметност Дома Декор Платно Сликарство Слика Отпечатоци

DEN 465.00
DEN 619.68
-25 %

Износ
Во продавницата.

Не остави никакви повратни информации за Aliexpress, вие ќе бидете задоволни со мојот одговор и на нашите корисници на услуги. Ние ќе се направи нова слика за вас и да ја испратите на вашата врата.
4) Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата
За нас : Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме промет на големо со нафта сликарство снабдувачот во Кина! Ние нудиме комерцијални масла, квалитетни масла и музеј квалитет оригинални масла да се сретне со барањата на различни масла пазарот. Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Овој објектот е Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Парцела.
Се надеваме дека ќе се воспостави искрен однос со нашите клиенти. Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS, додадете малку повеќе превозот цена.
Се Прилагодите Слика :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно. Обично ние не нудиме пикап услуга. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас.
Политика На Враќање
1) Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место.
3) за Вашето задоволство на нашите производи е 100% гарантира.
2) Само оштетен, погрешно предмети се предмет да се врати.
Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!!
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.
Кредитна Картичка :
Ние може да ги прифати сите видови на голема кредитна картичка (Visa/Master/Discover/American Express) преку Зачувам, а вие се уште можете да платите со кредитна картичка, како гостин член на Зачувам кога ќе го заборавите вашето Зачувам лозинка или да не имаат Зачувам сметка постави. Ние може да се наслика различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, цвет, портрет, поп-арт, итн.Плаќање Methords
Зачувам
Ние претпочитаат Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно).
Слики за слободни :
Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка.

За производот

Големина (Инчен):
20cmx40cmx3, 30cmx60cmx3
боја:
не врамени, со врамени
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Artsailing
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
NY-6596A
Медиум:
Платно Печатење
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Предмети:
Автомобил

Слични предлози