.

.

Bansky Уметнички Дела Мотивациони Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Декорација Дома Декор Без Рамка

Bansky Уметнички Дела Мотивациони Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Декорација Дома Декор

DEN 159.00
DEN 295.20
-46 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
15x20Cm Без Рамка, 20x25Cm Без Рамка, 20x30Cm Без Рамка, 30x40Cm Без Рамка, 40x60Cm Без Рамка, 50x75Cm Без Рамка, 60x90Cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Посебна
Бренд Име:
Ерик и Може да
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
EAM-220
Големина:
15*20 cm 20*25 cm 20*30 cm 30*40 cm 40*60 cm 50*75 cm 60*90 cm
Материјал:
Платно Сликарство
Големина во инчи:
8Inch, 10Inch, 12Inch, 16Inch, 24Inch, 30Inch, 36Inch
Предност:
обичај постер
Начин На Ставаат:
Двострано лепило презентира со производот
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Метод на продажба:
трговија на големо и на мало
Стил:
Уметност Дизајн Оркестарот Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози