.

.

Томас Kinkade Масла Испреплетени III Уметност Оркестарот Сликарство Печати Giclee Уметност Печати На Платно

Томас Kinkade Масла Испреплетени III Уметност Оркестарот Сликарство Печати Giclee Уметност Печати На Платно

DEN 518.00
DEN 576.00
-10 %

Износ
Во продавницата.

1) Производ : Томас Kinkade Масла Испреплетени III
2) Големина На & Цена :
Платно Само : 8 инчен x 12 инчи 12
12 инчен x 18 инчен 18
16 инчен x 24 инчен 24
20 инчи x 30 инчен 29
24 инчен x 36 инчи 34
Рамка : 8 x 12 инчи 22
Рамка : 12 x 18 инчи 28
3) Медиум : HD Giclee печати на памук платно
4) Врамени : Постојат два вида можете да одберете во опциите врамени или платно само.
Платно Само платното без рамка, таа е подготвена да се монтира.
Рамка Слики се протегала на дрвена рамка,постојат куки на рамка и слободни ноктите ,па затоа е подготвен да се откажам.
5) Пакување : За Платно : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка. За Врамени : Користете го cystose да се спакуваат на врамени сликарство.
6) Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
-30.60 /инчен

За производот

Големина (Инчен):
8X12, 12X18, 16X24, 20X30, 24x36, Врамени 8x12, Врамени 12x18
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Памук
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Посебна
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
is_customized:
Yes
Шема:
Цртан филм
Тип:
Handpainted

Слични предлози