.

.

Модерната Акварел Апстракт Мастило Прскање Големо Платно Уметност Постер Печатење Ѕид Слики Ретро Дневна Соба Дома Декор Слики Без Рамка

Модерната Акварел Апстракт Мастило Прскање Големо Платно Уметност Постер Печатење Ѕид Слики Ретро Дневна Соба Дома Декор Слики

DEN 202.00
DEN 336.00
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
30x40 cm Без Рамка, 13x18 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 15x20 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
Q0000911
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Блага Уметност
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични предлози