.

.

Платно Сликарство Дрво Сценографијата Ѕид Маслото Уметничка Слика Планина Река Пејзаж Ѕид Уметност Дома Декорација за Декор 3Pcs

Платно Сликарство Дрво Сценографијата Ѕид Маслото Уметничка Слика Планина Река Пејзаж Ѕид Уметност Дома Декорација за Декор 3Pcs

DEN 792.00
DEN 1440.00
-45 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
40x80cmx3pcs, 30x60cmx3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж

Слични предлози