.

.

Апстракт Змеј Печатени Слика на Платно За Дневна Соба Декорација на Постер Арт Слика Frameless LZ403

Апстракт Змеј Печатени Слика на Платно За Дневна Соба Декорација на Постер Арт Слика Frameless LZ403

DEN 231.00
DEN 355.20
-35 %

Износ
Во продавницата.


Апстракт Змеј Печатени Слика на Платно За Дневна Соба Декорација на Постер Арт Слика Frameless LZ403
Материјал : платно
Големина : 30x35cm;12x14inch
40x46cm;16x18inch
50x58cm;20x23inch
60x70cm;24x48inch
70x82cm;28x32inch
Тема : Змеј
Рамка : Без рамка, Не се водат.

За производот

Големина (Инчен):
30x35cm 12x14inch, 40x46cm 16x18inch, 50x58cm 20x23inch, 60x70cm 24x28inch, 70x82cm 28x32inch
Бренд Име:
Меморија Боја
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
LZ403
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No

Слични предлози