.

.

Мустаќи Минималистички Цитат Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декорација Ѕид Оркестарот Без Рамка

Мустаќи Минималистички Цитат Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декорација Ѕид Оркестарот

DEN 159.00
DEN 295.20
-46 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина (Инчен):
15x20Cm Без Рамка, 20x25Cm Без Рамка, 20x30Cm Без Рамка, 30x40Cm Без Рамка, 40x60Cm Без Рамка, 50x75Cm Без Рамка, 60x90Cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
EAM-225
Форма:
Посебна
Предмети:
Цртан филм
Бренд Име:
Ерик и Може да
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Големина:
15*20 cm 20*25 cm 20*30 cm 30*40 cm 40*60 cm 50*75 cm 60*90 cm
Материјал:
Платно Сликарство
Големина во инчи:
8Inch, 10Inch, 12Inch, 16Inch, 24Inch, 30Inch, 36Inch
Предност:
обичај постер
Начин На Ставаат:
Двострано лепило презентира со производот
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Метод на продажба:
трговија на големо и на мало
Стил:
Уметност Дизајн Оркестарот Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични предлози