.

.

Q5D Гас Пролет Десктоп 10-27 инчен Двоен Монитор на Држачот за Монтирање на Арм Екранот Стојат Со 2 USB Порта Вчитување 2-9kgs секоја Глава

Q5D Гас Пролет Десктоп 10-27 инчен Двоен Монитор на Држачот за Монтирање на Арм Екранот Стојат Со 2 USB Порта Вчитување 2-9kgs

DEN 5280.00
DEN 6000.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


Q5 D Гас Пролет Десктоп 10-27 инчен Двоен Монитор Носителот Целост Предлогот LCD Планината Рака Со 2 USB Порта Вчитување 2-9kgs секоја Глава
Q5 D Гас Кочење Десктоп Flexi Планината Материјал : Алуминиум, SPCC Ладно валање челик, ABS Одговара на повеќето 10-27 инчни дисплеи VESA : 75*75mm/ 100*100mm Поддршка товарот од 4.4 да 19.8 lbs (2-9kgs) со Исправени подигнете растојание 15.4" (390mm) Ротација : 360° Главата Вртливата : -90°~ +90° Рака Вртливата : -180°~ +180° База на Вртливата : -135°~ +135° Навалување : -15°~ +85° Боја : црна Инсталација начини : Десктоп стегање, табела дебелина од 20-120mm Grommet монтажа, табела thickenss 20-120mm
Pls answer : ___________________________ note : сите превозот цена покажа во Aliexpress не вклучува Продолжен Област Доплата! Pls проверете со ПРОЗОРЦИ, Fed Ex, DHL, TNT, DPEX и др. за да се потврди ако вашиот град (поштенски код) треба Продолжен Област Доплата!! Царинските Давачки и Даноци кои се, исто така, не се вклучени во превозот цена!!!

За производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
AVUP
Апликацијата Лаптоп Големина:
>20
Број На Модел На:
ДС-Q5D
боја:
Црна
Вчитување:
2-9kgs секоја глава
Материјал:
Алуминиум, SPCC Ладно валање челик, ABS
Vesa:
75/100mm

Слични предлози