.

.

комерцијални гумени кенгура брануваа отворено гумени забава градот YLW-кенгура 173

комерцијални гумени кенгура брануваа отворено гумени забава градот YLW-кенгура 173

DEN 81360.00

Износ
Во продавницата.

Над патент, постои патент покривка, која е помош за да ги растера патент на стрес. Високо Квалитетен Материјал :
Комерцијални одделение 0. Спецификација за надувување комбо кенгура е Како што Следува :
Материјал :
Комерцијални одделение 0.55 mm(1000 D, 18 МЛ) ПВЦ церада, има 3 слоеви, два ПВЦ обложени страни со силна нето ткаенини во внатрешноста, која е оган retardant, вода-доказ,Анти-УВ, и анти-пукната. Барањата на клиентите, вклучувајќи големина, боја, лого и дизајн можат да бидат задоволни. Тоа може да се спречи воздухот одлив, и заштита на децата. Најдобри Машини За Шиење :
Со користење на најдобрите машини за шиење нареди да се справи со најлон нишка ние двојно бод целата единица со најдобрите 18 унца тешки Винил. Со цел да се дозволи да го најдете вашиот стоки брзо, ние ќе го залепите белег хартија со твоите цел број.5*5m
Ние-YLW INT'L Забавен Опрема копродукции, ltd, се најголемите и најпознатите професионални гумени производителот во Кина! Ние уживаат во добар углед од нашите клиенти низ целиот свет! Најважно,ние може да ви понуди најдобар квалитет,конкурентна цена,атрактивен дизајн,прва класа на услуги и креативни идеи. Двојно Крои насекаде :
Ние двојно крои насекаде, со fourfold шевови на дното стрес точка. Додатоци : Поправка колекции, лепак вода, патент лубрикант (слободни)
10). Тие може да донесат забава за двете деца и возрасни со обезбедување на мулти-функции како бие, скокање, индексирање, лизгање и сл. Тесни и Безбедност Пакет Торби :
Ние пак гумени игри во непропустлива церада и воздухот компресори спакувани во трајни извоз картон, така што на пакети нема да се frazzled за време на испорака процес. Ние се зајакне за сите патент зглобови, и постои патент покрива со Велкро материјал, кој помага да се разбие патент на стрес. Патентите може да ви помогне да разбивам на надувување побрзо. Д-затворач Прстени за Фиксација :
Секој производ ќе имаат дебели Д - затворач прстени или круг прстени за да се поправи на надувување врз земјата да остане стабилен. Покрај тоа, ќе се направи течни заштита на филмот на површината на дигитално печатење, што ги прави нашите производи да не биде леплива и нема боја исчезнат, но да се одржи долго време. Издржливи Патентите :
Ние се направи силна патент на дното на секоја надувување. Квалитетот на печатење со мастило, исто така, ги исполнува SGS стандард.
ве молиме контактирајте со нас за конечната испорака на трошоците, пред да се направи нарачката!
ако не, а њујорк загуби ќе бидат на товар со вас !
0.

За производот

Број На Модел На:
YLW-кенгура 173
is_customized:
Yes
Тип:
Гумени Slide

Слични предлози