.

.

5 КОМПЈУТЕРИ бебе Чист памук Beanie Бебе Шапка Новородените Деца Симпатична Бебе Момче Девојка Мека Дете Доенче Капи & Капи

5 КОМПЈУТЕРИ бебе Чист памук Beanie Бебе Шапка Новородените Деца Симпатична Бебе Момче Девојка Мека Дете Доенче Капи & Капи

DEN 365.00
DEN 384.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Трговија на големо бебе шапка, бебе капа младата капа Памук Beanie
Младата Шапка Черепот Капа Деца Момчиња & Девојки Шапка
Ткаенини : Чист памук
1lot = 5pcs
Големина : 19cmx20cm
погоден за 6 месеци - 3 години бебе
со главата обемот на околу 39-56 cm
грешка е 0-1cm
Еластичен е многу добар.

За производот

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Број На Модел На:
19cmx20cm
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук

Слични предлози