.

.

Мултифункционален Домашна Кујна Мозоци и Прилагодливи Складирање Кошница Зелена Преносни Бања Потоне Шупливи Козметички Торба

Мултифункционален Домашна Кујна Мозоци и Прилагодливи Складирање Кошница Зелена Преносни Бања Потоне Шупливи Козметички Торба

DEN 131.00
DEN 142.56
-8 %

Износ
Во продавницата.

Опис на производот : Product Боја : Сина, Розова, Зелена, Кафена Производ Големина : 21 * 16cm Производ тежина : 73 G Производ Материјал : ПВЦ Производ Пакување : OPP кеси Овој сестран одвод кеси изработени од високо квалитетни ПВЦ материјал од, протекување дупка дизајн, понуда проштална да влажни кујнската маса, тока дизајн, лесна инсталација, погодно Може да биде поставен директно на работ на мијалникот тапа, тока дизајн, тие секогаш можат да се прилагоди на должината да се откажам торба, мека и издржливи, флексибилни, без мирис, вашата домашна кујна е добар помошник.

За производот

Тип:
Складирање Кошеви
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
EA216
Материјал:
ПВЦ
describe1:
Кујна Торба
describe2:
Toiletries Торба
Describe3:
виси торба
Describe4:
Пренослива Торба
Describe5:
Мултифункционален Мозоци Торба
Describe6:
Исцедете Кујна Складирање Торба
Describe7:
Потрошувачка Кошница За Складирање
Describe8:
исцедете торба
боја:
Сина, Розова, Зелена, Кафеава
Големина:
21 * 16cm

Слични предлози