.

.

Плетен Ткаење Складирање Овошје Кошница Ратан Складирање Кутија За Козметика чај пикник организатор rotan wasmanden Сад Дело

Плетен Ткаење Складирање Овошје Кошница Ратан Складирање Кутија За Козметика чај пикник организатор rotan wasmanden Сад Дело

DEN 480.00
DEN 684.96
-30 %

Износ
Во продавницата.


Здраво , Пријател, Добар ден ! Добредојдовте на Нашата Продавница, Овде Ќе се Добијат Најдобри Производи,Повеќето Милостив Услуги и Најбрзиот Превозот. Ви благодариме ! 1. Полно Име Ве Молам ! Особено за руски и Латвија, Ако не, Вие не Ќе го Добиете Вашите производи. 2. Повратни информации! Ве молиме да Дадете 5 Ѕвезди и Позитивни Коментари ако се Задоволни, ако е така, Ќе Уживате Повеќе Изненадување и Попуст. Ви благодариме 3. Веб-сајтот За тоа Како да се Плати со Цел : http : //activities.aliexpress.com/adcms/help-aliexpress-com/categories_Payment.php
Плетен Ткаење Складирање Овошје Кошница Ратан Складирање Кутија За Козметика чај пикник организатор rotan wasmanden Сад Дело
Материјали : Плетен и Текстил
Големина : како на сликата
22cm*15cm*10см (L*W*H)
Опис :
Постојат шест модели и четири големини за вас да се избере.
100% сосема нов и висок квалитет со конкурентна цена.• Meterial на висока јачина врба,издржлив и нетоксичен.
100% рака-weaved,традиционалните испаруваат техника,животната средина.
Dampproof дизајн,безбедно и модерен,природни и здравје
Имаат силна practicability и breathability, лесно да се носат и продавница, тешко е да се оштети
Добра пропустливост на воздух,без мирис и може да се задржи дребулии добро.
Опремени со монтажни colth,елегантна и лесна за чистење.
Погоден за соба организатор,особено за дребулии,козметика,идеални за зачувување на место и складирање решение.
Идеална за дома, канцеларија, работно место, итн
Не само што практично складирање туку исто така и убав decors за вашата соба.
НАПОМЕНА :
1. Бидејќи на поинаков Агол, Светлина, КОМПЈУТЕР на Екранот, итн, chromatism е тешко да се избегне!
2. Бидејќи тоа е handwoven, тоа е невозможно да се биде многу мазна и совршен!
Таму мора да бидат помалку или повеќе недостатоци, кои се многу честа! И тоа е одлика на плетен кошница премногу!
3. Ве молиме обрнете внимание на реалната големина пред да се одржи редот!

За производот

Тип:
Складирање Кошеви
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Fedorenko
Употреба:
Neatening/Складирање
Материјал:
Плетен
Број На Модел На:
Fedorenko-601

Слични предлози