.

.

luluhut водоотпорен складирање торба за чевли перење веш шминка торбичка за патување на козметички со drawstring & мали џеб

luluhut водоотпорен складирање торба за чевли перење веш шминка торбичка за патување на козметички со drawstring & мали џеб

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.


Шопинг Водич Додади во кошничка -> continue референци -> View шопинг количка -> Провери сите предмети -> Купи сега -> Изберете шопинг метод -> потврда на плаќањето. Испорака
1.Следење на информации е avaiable за цел над $5 па ние suggset вашата нарачка над $5 или изберете да Изразат дека имаат следење на информации.
2.Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по уплатата.
3.Ние брод вашиот пакет DDU,"давачки и даноци не се платени",вие сте одговорни за плаќање на дополнителни давачки за сопствени clearace ако се случува.
4.Време на испорака : Нормално таа ги зема околу 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени.но, понекогаш може да биде одложен до 30-60 работни дена бидејќи транзит пати може да се разликуваат , особено duing сезона . Враќање&Наплата
1.Вие имате право да се вратат и да го промените предмети (освен штетите поради неточни операција,која се користи и се носи).но, вие треба да ја плаќаат целосната цена за две превезува (го вклучува превозот,даноци и царински трошоци и сл.) и одржување на објектот во добра состојба.
2.Забелешка : ве молиме countact нас пред да се врати на објект за нас. Благодарение толку многу. Повратни информации и комуникација
1.Многу ги цениме вашите почетокот на потврда кога ќе го примените вашиот објект.
2.ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! ние го цениме 5-ѕвезда позитивни feed врати, тоа е добро за нашите долгорочни бизнис.
3.ве молиме countact нас веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

За производот

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Обликот:
Круг
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Употреба:
Патување
Применливи Простор:
Гардероба
Функција:
Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Форма:
Три-димензионални Тип
Број На Модел На:
342
Бренд Име:
luluhut
Шема:
Три-димензионални Тип
Дебелина:
8 жица
Производот:
складирање торба
Капацитет:
5L
Спецификација:
dia.17*23cm

Слични предлози