.

.

100pcs/многу-15*25cm 40 Мрежа Најлон кеса,Риба, Овошје wristband торба,птици, Инсекти штетници филтер кеса,Ориз семе впива,Семе за складирање торба

100pcs/многу-15*25cm 40 Мрежа Најлон кеса,Риба, Овошје wristband торба,птици, Инсекти штетници филтер кеса,Ориз семе впива,Семе

DEN 1083.00
DEN 1140.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


100pcs/многу-15*25cm 40 Мрежа Најлон кеса,Риба, Овошје wristband торба,птици, Инсекти штетници филтер кеса,Ориз семе впива,Семе торба за пакување Големина : 15*25cm (прибл. 5.85"*9.75" 1cm=0.39 инчи) Материјал : 40 мрежа најлон нето Количина : 100pieces/многу
Функција : Инсекти, птици филтрирање на штетниците штета,Ориз семе впива,Семе торба,итн
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

За производот

Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
Риба, Овошје wristband торба,птици, Инсекти штетници филтер кеса
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
15*25cm
Капацитет:
5.85*9.75
Материјал:
Најлон
Производот:
Семе складирање торба

Слични предлози