.

.

Трговија на големо 7x9 Organza кеси 100pcs/многу Drawable Бела Мала Пакување Кеси Свадба на Божиќ Бонбони Накит Кеси & Пошта

Трговија на големо 7x9 Organza кеси 100pcs/многу Drawable Бела Мала Пакување Кеси Свадба на Божиќ Бонбони Накит Кеси & Пошта

DEN 194.00
DEN 213.12
-9 %

Износ
Во продавницата.


Големина : За 7cm x 9cm
Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Материјал : високо квалитетен материјал organza
Пакет : 95-100pcs
Објектот Useage
Одговара Накит Обетки Бонбони Свадба Подарок Пакување Екранот
Кога го користите колку што можете нежно повлечете панделки, убава и лесна за пристојност, за голем број на подароци, накит, жад, прстени, ѓердани, обетки, сушени цвеќиња, козметика, бамбус јаглен, и други подарок пакување. Исто така, може да се рециклира, може да се нарекува еколошки производи! Предиво ќеси кои припаѓаат рачно изработени пакување, конец, интерфејси и други прашања е неизбежна. Големината на грешка е околу 1 CM е нормалниот опсег.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

За производот

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Број На Модел На:
Drawable Бела Мала Пакување Кеси Свадба На Божиќ Бонбони Накит Кеси
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Капацитет:
7x9cm
Материјал:
organza
Спецификација:
7x9cm
Производот:
Бонбони Накит Кеси & Пошта
Користат за:
Свадба&Партија&Накит
Големина:
7x9cm
боја:
Бела

Слични предлози