.

.

Dropshipping Скијачки ракавици машки 2017 нови Отворено Спортски Топло Велосипед возење Велосипед Зима уметничко Лизгање Мотоцикл водоотпорен пешачење ракавици мажи

Dropshipping Скијачки ракавици машки 2017 нови Отворено Спортски Топло Велосипед возење Велосипед Зима уметничко Лизгање Мотоцикл

DEN 626.00
DEN 1098.72
-43 %

Износ
Во продавницата.

Потоа можете да ги пратите од нив на линија. Ве молиме бидете советувани дека не ПРИФАЌАМЕ ALIPAY, ЗАЧУВАМ, Имаат било каков проблем во донесувањето на плаќање ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Слатка потсети
повратни информации
ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Dropshipping 2017 нови Отворено Спортски Задржи Топло Велосипед возење Велосипед Зима уметничко Лизгање Мотоцикл Родител-дете пешачење ракавици мажи
Производ детални :
S одговара 3-6 век,М одговара 6-9 век,L е вклопуваат жените,XL е вклопуваат мажи
Име
Скијање ракавици/јава ракавици/надворешна ракавици
големина
S/M/L/XL
боја
сино/роуз/црвена/црна/бела/Флуоресцентно зелена
материјал
Внатрешниот ракавот е на superfine руно материјали, цврсти се загрее надворешниот WINDSTOPPER материјали за изолација
Карактеристики
Windproof и водоотпорен, топлина зачувување
ние ги доставуваме dropshipping услуга.
Превозот
подготви време
објектите ќе бидат испратени во 1-3 работни дена откако сте направиле плаќање, поради квантитетот.
Ако треба да се врати, врати треба да се направи во 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање. Можете да ги пратите на предмети преку alibaba систем или пост webset.5 cm грешка
плаќање
За плаќање
1. Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, иако разговор на линија систем или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно. Кина Пост Воздух Пошта е достапен за 26 земји/ области : САД , Британија, Австралија, Бразил и Канада, Италија, Турција, Шпанија, Малезија, Франција, Русија, Шведска, Нов Зеланд, Норвешка, Швајцарија и Јапонија, Тајланд, Ирска Израел, Белгија, Полска, Кореја, Австрија, Германија, Данска, Сингапур. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок на долниот при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР'/примерок со пониска вредност, ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако треба да испораката од страна на друг начин( ЕМС/ UPS/DHL) или вие сте од други земји исклучени погоре, постојат разлики на испорака таксата треба да се плати, ве молиме да го најдете кога ќе нарачате.
Превозот Време
EMS
DHL
ПРОЗОРЦИ Изразат Saver
ПРОЗОРЦИ Препорачана
FEDEX
ТНТ
Кина Пост Воздух Mail
Кина Пост Воздух Парцели
Хонгконг Пост Воздух Mail
Хонгконг Пост Воздух Парцели
Руската Федерација
11~25
-
-
-
6~16
8~26
21~39
20~38
17~36
17~36
Сад
6~22
3~10
2~7
3~10
4~13
4~17
12~29
12~29
10~26
9~27
Бразил
15~28
5~18
5~11
6~19
7~18
6~19
20~60
20~53
18~58
17~52
Австралија
6~21
2~13
4~16
4~14
4~16
3~17
13~34
12~34
9~34
8~34
Обединето Кралство
7~22
2~10
3~12
4~15
4~15
3~18
10~34
10~34
8~34
8~34
Канада
7~22
2~11
3~11
4~13
4~13
4~15
15~34
15~35
10~34
9~34
Франција
6~19
3~11
3~9
4~12
5~14
4~18
10~33
10~34
8~32
8~33
Шпанија
7~22
3~12
3~13
5~13
6~13
3~14
12~34
12~34
10~34
10~34
Турција
6~22
-
3~7
4~13
-
2~18
11~29
12~30
8~28
9~28
Шведска
6~22
3~12
3~9
3~12
7~18
4~20
11~32
11~32
8~30
8~28
Нови.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
MARSNOW
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
Terylene, Lycra
Место на Потекло:
Guandong,Кина
Големина:
s/m/l/xl
Спорт:
sking/јава/пешачење/кампување
Пердув:
Windproof /водоотпорен/задржи топло
користат за:
жени/мажи/6-12 век дете
боја:
сино/роуз/црвена/црна/бела/Флуоресцентно зелена
Сезоната:
Зима
Пакување:
пластична кеса
Тежина:
за 0.2 kg
is_customized:
yes

Слични предлози