.

.

Силвија боја 60 природни бран синтетички чипка пред перики бело русокоса glueless отпорни на топлина влакна на косата со слободни разделба

Силвија боја 60 природни бран синтетички чипка пред перики бело русокоса glueless отпорни на топлина влакна на косата со слободни

DEN 2159.52

Износ
Во продавницата.


ЗА НАС :
Фабриката за директни продажби.Големи Акции.Добар квалитет, цена концесии.
Богато искуство во производство на перика.
Висок Квалитет на Топлина отпорни влакна (FUYURA,HENLON,HIPERLON)
Вешти во правење ombre перика, cosplay перика, забава перики, славен перики
избор на стил и боја како вашето барање
7-30 дена од денот на испорака за кориснички налог.
Голем стоки во парк со брза испорака.
врвен квалитет со една фабрика трговија на големо цена
Трговија уверување или paypal се достапни
ПЕРИКА ОПИС : Тип на Коса 100% висок квалитет на синтетички чипка пред перика отпорни на топлина влакна Стил Бран Коса Густина 130-150% на Просечната Густина(тешки 180% густина е avaible ) Бебе Влакната Customerized Капа Стил Швајцарската чипка перика капа со рашири способност и прилагодливи ремени Чипка Боја Транспарентен или кафеава Чипка Боја Опција Проѕирна чипка ,светло кафена ,средни кафена ,темно кафена Боја Прикажани Како слики Капа Големина За 1-22.25" Турнеја - [22.25, 14.5, 12.5, 12.75, 15, 5.5] (Медиум) Прибл. Должина на Коренот до врвот целокупната должина за : 26" во слика Пакет PVC кеса за редовно пакување или како вашето барање за Плаќање Pay Pal,T/T,Western Union,Money Gram
Молиме Забележете :
Ние може да се направи како вашето барање.
Имаме објавени повеќе Боја Сенка перики,ве молиме додадете нас како вашата омилена продавница.
Сите ние имаме должина на располагање да се одржи редот.Ако не успее да се избере должина или било какви проблеми,pls контактирајте со нас.
Фабриката Вистински Перика Фотографии Покажуваат :

За производот

боја:
#60
Протегала должина:
20inches, 22inches, 24inches, 26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Перики Должина:
Долго
Бренд Име:
силвија
капа големина:
Просечната Големина
Текстура:
Природни Бран
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Чипка Перика Тип:
Чипка Пред перики
Боја на Чипка:
Транспарентна
густина:
150%
Број На Модел На:
XWY-360

Слични предлози