.

.

WoodFestival руса/црна, црвена кадрава долго русокоса перика со удира синтетички влакна перики жените перика отпорни на топлина влакна cosplay

WoodFestival руса/црна, црвена кадрава долго русокоса перика со удира синтетички влакна перики жените перика отпорни на топлина

DEN 527.00
DEN 1386.24
-62 %

Износ
Во продавницата.

На перика е на прилагодливи нето-кап која одговара на повеќето глава големини. Сите што треба да треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф ombre русокоса перика
црна, црвена перика
бесплатни перика капа
Здрава перика

За производот

Протегала должина:
26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Перики Должина:
Долго
густина:
120%
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
WoodFestival
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Боја на Чипка:
Транспарентна

Слични предлози