.

.

QQXCAIW 200g Супер Големи Краток Culry Cosplay Партија Црна Танц Афро Перики

QQXCAIW 200g Супер Големи Краток Culry Cosplay Партија Црна Танц Афро Перики

DEN 396.00
DEN 527.52
-25 %

Износ
Во продавницата.


QQXCAIW добредојдовте на вас

За производот

Протегала должина:
12inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
густина:
100%
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Краток
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
QQXCAIW
Број На Модел На:
Партија
Материјал Одделение:
Ниска Температура Влакна

Слични предлози