.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нов Стил BY487 Златна боја Синџири Бела Имитација Бисери 3 Слоеви Бисери Ѓердан Накит

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нов Стил BY487 Златна боја Синџири Бела Имитација Бисери 3 Слоеви Бисери Ѓердан Накит

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.


плаќање
Alibaba Безбедност на плаќање;
превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да потрае околу 14 до 20 работни денови за испорака. Ние, исто така, може да обезбеди EMS ( 5-10 дена ) , Купувачот ќе го земе дополнителна такса.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ние сакаме сите наши клиенти ќе бидат задоволни и среќни со своето купување.
Ние ви нудиме едноставен политика на враќање на 7 дена за враќање на пари да се гарантира.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци , царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да биде предаден на e Bay потврдена адреса!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашата Предмети, ве молиме да ни даде пет ѕвездички, и ни остави позитивни повратни информации, ние ќе го цениме вас, и вашиот охрабрување ќе се задржи ни секогаш forword. Ви благодариме.
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
Возрасни големина
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
-
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
BY4856
Метали Тип:
Алуминиум Легура

Слични предлози