.

.

Новиот Кинески Мистична Јин Јанг Pendant Ѓердан од не ' рѓосувачки челик ѓердани Bagua pendant За Мажи Жени Нова Мода Неколку Ѓердан

Новиот Кинески Мистична Јин Јанг Pendant Ѓердан од не ' рѓосувачки челик ѓердани Bagua pendant За Мажи Жени Нова Мода Неколку

DEN 178.00
DEN 237.12
-25 %

Износ
Во продавницата.


Новиот Кинески Мистична Јин Јанг Pendant Ѓердан од не ' рѓосувачки челик ѓердани Bagua pendant За Мажи Жени Нова Мода Неколку Ѓердан

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Набљудувач
Pendant Големина:
28*26MM
Број На Модел На:
NK2034
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
боја:
челик и црна
Occassion:
подарок
Тежат:
9.2 g
синџир ширина:
2.4 mm
Објектот:
неколку љубовник pendant ѓердан

Слични предлози