.

.

. Злато Боја Ѓердани За Мажи Синџир 60см Линк Злато Синџир Ѓердан Модни Елементи Ѓердан Шарм Мода Накит

. Злато Боја Ѓердани За Мажи Синџир 60см Линк Злато Синџир Ѓердан Модни Елементи Ѓердан Шарм Мода Накит

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
18 K Злато Позлатен Ѓердани За Мажи Синџир 60см Линк Злато Синџир Ѓердан Модни Елементи Ѓердан Шарм Мода Накит ≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

За производот

Метална боја:
Злато-боја
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
не pendant
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
60CM
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
33810
Бренд Име:
Adixyn
Тежина:
23g
Повод:
Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија.
Земја:
Блискиот исток арапски Етиопија Африкански Австралија, Европа и Америка
Ширина:
0.5cm

Слични предлози