.

.

Злато Боја Ѓердан Нова Мода Мажите Накит Класичен Линк Синџир Јака Мода Ѓердан Трговија На Големо

Злато Боја Ѓердан Нова Мода Мажите Накит Класичен Линк Синџир Јака Мода Ѓердан Трговија На Големо

DEN 456.00
DEN 479.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
18 K Вистински Злато Позлатен Ѓердан Нова Мода Мажите Накит Класичен Линк Синџир Јака Мода Ѓердан трговија на Големо
≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

За производот

Метална боја:
Злато-боја
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
не pendant
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
60CM
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
10263
Бренд Име:
Adixyn
Тежина:
28.4g
Ширина:
0.7cm

Слични предлози