.

.

Нови гроздобер рачно изработени лажни јака ретро готски изјава Ѓердан убава паун пердув tassel Партија Ѓердани за жени

Нови гроздобер рачно изработени лажни јака ретро готски изјава Ѓердан убава паун пердув tassel Партија Ѓердани за жени

DEN 18144.00

Износ
Во продавницата.


2015 година Нови персоналните рачно изработени накит изјава chokers Ѓердани за жени

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
15cm
Стил:
Романтични
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Пердув
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
60cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
1198
Бренд Име:
keepnice

Слични предлози