.

.

Хип Хоп Bling Iced од 30 Rhinestones Злато&Сребрена Боја 15mm Кубанската Линк Синџир Ѓердан машки Накит Долг Синџир на Ѓердани

Хип Хоп Bling Iced од 30 Rhinestones Злато&Сребрена Боја 15mm Кубанската Линк Синџир Ѓердан машки Накит Долг Синџир на Ѓердани

DEN 1420.00
DEN 1919.52
-26 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

За производот

Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
Мраз од синџир
Материјал:
Кристал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UWIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
NN08
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Име:
blingbling синџир
боја:
злато , никел, црна
Должина:
30inch
Стил:
BINGBING ХИПХОП
Нови:
Висок квалитет
Превозот Цена:
Бесплатен превозот
Материјал:
Кристал

Слични предлози