.

.

Злато Заврши 15mm 30 Iced Од Хип Хоп Cz Синџир Ѓердан Mens Мајами Кубанската Bling Bling Висок Квалитет Синџир

Злато Заврши 15mm 30 Iced Од Хип Хоп Cz Синџир Ѓердан Mens Мајами Кубанската Bling Bling Висок Квалитет Синџир

DEN 1437.00
DEN 2395.20
-40 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
Мраз од синџир
Стил:
Хип/Рок
Материјал:
Кристал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UWIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
NN10
Пол:
Унисекс
Is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Име:
blingbling синџир
боја:
злато , никел, црна
Стил:
Bling Bling Хип Хоп
Нови:
Висок квалитет
Превозот Цена:
Бесплатен превозот
Камен:
Кристал
Должина:
30inch

Слични предлози