.

.

Злато Заврши 15mm 30 Iced Од Хип Хоп Cz Синџир Necklacet Mens Мајами Кубанската Висок Квалитет на Моден Дизајн За Мажи И Жени

Злато Заврши 15mm 30 Iced Од Хип Хоп Cz Синџир Necklacet Mens Мајами Кубанската Висок Квалитет на Моден Дизајн За Мажи И Жени

DEN 1348.00
DEN 2496.00
-46 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

За производот

Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
NN09
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
UWIN
Pendant Големина:
15mm*30inch
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Име:
blingbling синџир
боја:
Злато , Сребро.
Должина:
30inch
Стил:
BINGBING ХИПХОП
Нови:
Висок квалитет
Превозот Цена:
Бесплатен превозот
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
30inch

Слични предлози