.

.

Рачно Изработени 2 Бои Kawaii Лолита Флорални Чипка Лента Цвет Шила Кожа Ѓердан Јака Синџир Ѓердан

Рачно Изработени 2 Бои Kawaii Лолита Флорални Чипка Лента Цвет Шила Кожа Ѓердан Јака Синџир Ѓердан

DEN 369.00
DEN 671.52
-45 %

Износ
Во продавницата.


Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.3" вратот големина. сите Стилски Работи за вас!
Пакет Содржина :
1 PC Ѓердан ( ,Не еден ПАР.
Количина : 1
рачно изработени со Нега
Стил : Мода.
Ние сме многу жал што не поддржуваат комбинираат поштарина.
Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Материјал : Кожа
Answer : ___________________________ Note : Ова е за 1 компјутер Ѓердан. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
.
100% Рачно Изработени 2 Бои Kawaii Лолита Флорални Чипка Лента Цвет Шила Кожа Ѓердан Јака Синџир Ѓердан
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет. Сите рачно изработени со добра занаети. Или не, ве молам, точно пред исплата. Време На Испорака :
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе rec eive вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Повик& Панк
Боја : Црна , Бела, Црвена, Розова
Големина : една големина одговара на 30-39cm/11. без мало пакет )
Ние Брод на Светот, освен Кина, Луксембург, Нигерија, Хонг Конг, и ние не бродот да APO/FPO.
Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден .

За производот

Метална боја:
розова, бела, сина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Boscavan
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
3.5
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
33NNT6
Пол:
Жените
Обликотшема:
Заклучување
Материјал:
кожа
Материјал:
кожа
боја:
Црна
Должина:
30-39CM
Стил:
Романтични

Слични предлози