.

.

12rows зелена jades камен монистра roundel фацетирани 4*2mm ѓердан 28-38inch трговија на големо и монистра природата подарок попуст FPPJ

12rows зелена jades камен монистра roundel фацетирани 4*2mm ѓердан 28-38inch трговија на големо и монистра природата подарок

DEN 8119.00
DEN 9552.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


метал : зелена jade
облик : roundel фацетирани
боја : зелена
големина : 4*2mm
lengh : 28-38"вклучуваат голем цвет pendant

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
влакно
Бренд Име:
FPPJ
Стил:
Hyperbole
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Должина:
28inch

Слични предлози