.

.

Домот Ретро Стил Опал Ѓердан Синџир Clavicle Ѓердани Приврзоци Жени

Домот Ретро Стил Опал Ѓердан Синџир Clavicle Ѓердани Приврзоци Жени

DEN 132.00
DEN 191.52
-31 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
ios
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Функција:
Будилникот
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XX216
Pendant Големина:
CM
Бренд Име:
VC-LADY

Слични предлози