.

.

Моден Чиста жолто Златен Ѓердан Сакала Голема Пченица Линк Синџир Ѓердан 1 pieces4 Боја 2.1 g

Моден Чиста жолто Златен Ѓердан Сакала Голема Пченица Линк Синџир Ѓердан 1 pieces4 Боја 2.1 g

DEN 5708.00
DEN 6715.20
-15 %

Износ
Во продавницата.


Информации за производот

За производот

Должина:
45cm, 50cm, 40cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
18k
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Метали Тип:
злато

Слични предлози